Multanational Sales introduceert begin 2010 de MovaNext fietsendrager.
Nieuw model met verstelbare wielgoten!!
De MovaNext is ontworpen om praktisch alle soorten fietsen, veilig en comfortabel te kunnen vervoeren
We zijn ervan overtuigd een concept gevonden te hebben dat ook de toekomstige ontwikkelingen in de fietsbranche aan zal kunnen.
Een ingrijpende verandering in de fietswereld is de komst van de elektrische fiets .
Deze fietsen zijn een stuk zwaarder dan gewone fietsen. Veel kopers van elektrische fiets hebben inmiddels de ervaring dat hun oude fietsdrager niet geschikt is om de zwaardere belasting
( soms wel 60 kg) te vervoeren.
Ook het gebruikscomfort blijkt bij veel oudere dragers een groeiend probleem. Men moet vaak veel meer inspanning verrichten om de elektrische fiets fatsoenlijk gemonteerd te krijgen.
De MovaNext fietsendrager biedt de oplossing voor bovenstaande problemen.
- belastbaar tot 60 kg
- veel ruimte tussen de fietsen
- uniek klemsysteem
- gebruiksklaar in doos
- makkelijk te tillen door geïntegreerde handgrepen
De MovaNext is ontwikkeld door Indes BV (zie www.indes.eu).
Dit bedrijf heeft diverse Design Awards gewonnen en heeft samengewerkt met bijvoorbeeld Sparta en Philips.
Wij nodigen u uit om vanaf eind februari 2009 bij onze dealers in het land de MovaNext te gaan bekijken
en u te laten overtuigen van de voordelen van de MovaNext fietsendrager.
|